GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Viti, Kosovë Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00VitiStacioni Viti

11:00DurrësStacioni Durrës

Cufa-Reisen
?€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 35 minuta
3

11:35DurrësStacioni Durrës

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 30 minuta
1

05:00VitiStacioni Viti

11:00DurrësStacioni Durrës

Cufa-Reisen
?€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 1 orë, 35 minuta
3

12:35DurrësStacioni Durrës

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 30 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.