GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vitak, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:12VitakStacioni Vitak

16:49MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
?€
2
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 11 minuta
3

17:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 33 minuta
Çmimi total: 1.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.