GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Velipojë, Shqipëri Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00VelipojëStacioni Velipojë

12:45ShkodërStacioni Shkodër

Velipoja Express
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Nord TravelPritja: 15 minuta
3

13:00ShkodërStacioni Shkodër

15:10DurrësStacioni Durrës

Nord Travel
6€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.