GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Urë Vajgurore, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:15Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
1

13:15Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 16 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
1

13:28Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

14:08LushnjeStacioni Lushnje

Shehi Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 30 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
1

15:11Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

15:51LushnjeStacioni Lushnje

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 17 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.