GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Urë Vajgurore, Shqipëri Gosë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:40Berat

15:55Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

16:50GosëStacioni Gosë

17:55Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:55Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

16:30LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

16:41LushnjeStacioni Lushnje

17:06GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 11 minuta
1

16:51Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

17:31LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

17:41LushnjeStacioni Lushnje

18:06GosëStacioni Gosë

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.