GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Urë Vajgurore, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:55Berat

13:16Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

14:20FierStacioni Fier

Aida-Trans-02
?Lekë

13:00Berat

13:21Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

14:25FierStacioni Fier

15:04Vlorë

Sal - Eri
?Lekë

13:50Berat

14:11Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

15:15FierStacioni Fier

Aida-Trans-02
?Lekë

13:30Poliçan

14:23Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

15:27FierStacioni Fier

16:06Vlorë

Irbra Transport
?Lekë

14:30Berat

14:51Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

15:55FierStacioni Fier

Çuko
?Lekë

15:00Berat

15:21Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

16:25FierStacioni Fier

Çuko
?Lekë

15:00Berat

15:21Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

16:25FierStacioni Fier

17:04Vlorë

Sal - Eri
?Lekë

16:00Berat

16:21Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

17:25FierStacioni Fier

Çuko
?Lekë

16:30Berat

16:51Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

17:55FierStacioni Fier

Çuko
?Lekë

17:00Berat

17:21Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

18:25FierStacioni Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:15Urë VajguroreStacioni Urë Vajgurore

13:50LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: ÇipiniPritja: 10 minuta
3

14:00LushnjeStacioni Lushnje

14:41FierStacioni Fier

Çipini
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 26 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.