GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Ulm, Gjermani Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00UlmStacioni Ulm

09:10PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
80€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 50 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 30 minuta
Çmimi total: 95
1

15:00UlmStacioni Ulm

15:30PrizrenStacioni Prizren

Barileva
80€
2
Ndërrim në: Vetoni TouristPritja: 3 orë
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:00UlqinStacioni Ulqin

Vetoni Tourist
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë
Çmimi total: 95

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.