GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Trevizo, Itali Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:50TrevizoStacioni Trevizo

07:59TiranëStacioni Tiranë

AMR Travel
70€

Informata

2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 1 orë, 1 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

12:30PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 40 minuta
Çmimi total: 85

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.