GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Aeroporti Adem Jashari Trevizo, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:20PrishtinëAeroporti Adem Jashari

02:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Artani Bus LinePritja: 3 orë
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

19:00TrevizoStacioni Trevizo

Artani Bus Line
50€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.