GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Trudë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30TiranëStacioni Tiranë

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Batllava ToursPritja: 20 minuta
3

20:50PrishtinëStacioni Prishtinë

21:07TrudëStacioni Trudë

Batllava Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

17:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 30 minuta
3

22:30PrishtinëStacioni Prishtinë

22:47TrudëStacioni Trudë

Besi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 30 minuta
3

22:30PrishtinëStacioni Prishtinë

22:47TrudëStacioni Trudë

Besi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.