GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Trudë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:30PodujevëStacioni Podujevë

19:00TrudëStacioni Trudë

19:17Prishtinë

Batllava Tours
?€

18:30PodujevëStacioni Podujevë

19:00TrudëStacioni Trudë

19:17Prishtinë

Besi Tours
?€

18:40PodujevëStacioni Podujevë

19:10TrudëStacioni Trudë

19:27Prishtinë

Toni Turs
?€

18:50PodujevëStacioni Podujevë

19:20TrudëStacioni Trudë

19:37Prishtinë

Leci Reisen
?€

18:50PodujevëStacioni Podujevë

19:20TrudëStacioni Trudë

19:37Prishtinë

Metehia Turist
?€

19:00PodujevëStacioni Podujevë

19:30TrudëStacioni Trudë

19:47Prishtinë

Besiana Travel
?€

19:15PodujevëStacioni Podujevë

19:45TrudëStacioni Trudë

20:02Prishtinë

Edona
?€

19:30PodujevëStacioni Podujevë

20:00TrudëStacioni Trudë

20:17Prishtinë

Leci
?€

19:45PodujevëStacioni Podujevë

20:15TrudëStacioni Trudë

20:32Prishtinë

Zhitia Turist
?€

20:00PodujevëStacioni Podujevë

20:30TrudëStacioni Trudë

20:47Prishtinë

Profiti
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.