GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Sllatinë e Madhe, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00TiranëStacioni Tiranë

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kei-Reisen
15€
2
Ndërrim në: AferditaPritja: 25 minuta
3

17:25PrishtinëStacioni Prishtinë

17:47Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

Aferdita
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:20Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: EronaPritja: 40 minuta
3

19:00Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:07Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.