GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sllatinë e Madhe, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:53Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 45 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

16:13Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

16:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Erona
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 25 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:00TiranëStacioni Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

17:13Sllatinë e MadheStacioni Sllatinë e Madhe

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Aferdita
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 25 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.