GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Skivjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30TiranëStacioni Tiranë

17:30PrizrenStacioni Prizren

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 15 minuta
3

17:45PrizrenStacioni Prizren

18:44SkivjanStacioni Skivjan

Monika
3€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
Çmimi total: 18

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.