GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Skivjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

17:53SkivjanStacioni Skivjan

Halimaj
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 7.5
1

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
5€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 15 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

17:53SkivjanStacioni Skivjan

Halimaj
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 7.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.