GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Rahovicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 30 minuta
3

12:30FerizajStacioni Ferizaj

12:54RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

07:00TiranëStacioni Tiranë

12:00FerizajStacioni Ferizaj

Arditi Tours
15€
2
Ndërrim në: N.T.Shpejtimi ToursPritja: 1 orë
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:24RahovicëStacioni Rahovicë

N.T.Shpejtimi Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.