GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Poliçan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:10TiranëStacioni Tiranë

19:21PoliçanStacioni Poliçan

20:12Çorovodë

Fastbas
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:15TiranëStacioni Tiranë

15:41DurrësStacioni Durrës

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: DashiPritja: 19 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

18:00PoliçanStacioni Poliçan

Dashi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

16:08DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 37 minuta
3

16:45DurrësStacioni Durrës

19:21PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 180 Lekë
1

15:33TiranëStacioni Tiranë

16:08DurrësStacioni Durrës

Nord
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 37 minuta
3

16:45DurrësStacioni Durrës

19:21PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 48 minuta
1

15:34TiranëStacioni Tiranë

16:09DurrësStacioni Durrës

Teuta - 95
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 36 minuta
3

16:45DurrësStacioni Durrës

19:21PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 47 minuta
1

15:40TiranëStacioni Tiranë

16:18DurrësStacioni Durrës

Riki Trans
150Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 27 minuta
3

16:45DurrësStacioni Durrës

19:21PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
Çmimi total: 150 Lekë
1

16:00TiranëStacioni Tiranë

16:29DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 16 minuta
3

16:45DurrësStacioni Durrës

19:21PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 21 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.