GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vorë, Shqipëri Poliçan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Tiranë

14:47VorëStacioni Vorë

17:41PoliçanStacioni Poliçan

18:32Çorovodë

Fastbas
?Lekë

16:10Tiranë

16:27VorëStacioni Vorë

19:21PoliçanStacioni Poliçan

20:12Çorovodë

Fastbas
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:32VorëStacioni Vorë

14:50DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 15 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

17:41PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

14:32VorëStacioni Vorë

14:41DurrësStacioni Durrës

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 24 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

17:41PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

14:32VorëStacioni Vorë

14:50DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 15 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

17:41PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

14:32VorëStacioni Vorë

15:53LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 15 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

17:41PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

14:32VorëStacioni Vorë

15:40LushnjeStacioni Lushnje

Lentin 2015
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 28 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

17:41PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

14:32VorëStacioni Vorë

15:53LushnjeStacioni Lushnje

Star - Trans - Or
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 15 minuta
3

16:08LushnjeStacioni Lushnje

17:41PoliçanStacioni Poliçan

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

15:00VorëStacioni Vorë

15:30DurrësStacioni Durrës

Alti. 07
100Lekë
2
Ndërrim në: DashiPritja: 30 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

18:00PoliçanStacioni Poliçan

Dashi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 100 Lekë
1

15:14VorëStacioni Vorë

15:37DurrësStacioni Durrës

Fat-5
?Lekë
2
Ndërrim në: DashiPritja: 23 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

18:00PoliçanStacioni Poliçan

Dashi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
1

15:15VorëStacioni Vorë

15:29DurrësStacioni Durrës

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: DashiPritja: 31 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

18:00PoliçanStacioni Poliçan

Dashi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

15:17VorëStacioni Vorë

15:38DurrësStacioni Durrës

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: DashiPritja: 22 minuta
3

16:00DurrësStacioni Durrës

18:00PoliçanStacioni Poliçan

Dashi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 43 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.