GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Pestovë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: BalliPritja: 25 minuta
3

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:11PestovëStacioni Pestovë

Balli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
Çmimi total: 15
1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Beka ToursPritja: 40 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:26PestovëStacioni Pestovë

Beka Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

05:45TiranëStacioni Tiranë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 55 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:41PestovëStacioni Pestovë

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 15 minuta
3

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:41PestovëStacioni Pestovë

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: ShkëndijaPritja: 30 minuta
3

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:56PestovëStacioni Pestovë

Shkëndija
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Blendi ReisenPritja: 45 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:11PestovëStacioni Pestovë

Blendi Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëStacioni Tiranë

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 1 orë
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:26PestovëStacioni Pestovë

Qendrimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 26 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Blendi ReisenPritja: 15 minuta
3

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:11PestovëStacioni Pestovë

Blendi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 30 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:26PestovëStacioni Pestovë

Qendrimi
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 56 minuta
Çmimi total: 15
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shpresa - AL SH.P.K
15€
2
Ndërrim në: Aurela TourPritja: 45 minuta
3

11:15PrishtinëStacioni Prishtinë

11:41PestovëStacioni Pestovë

Aurela Tour
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 11 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.