GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Pestovë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:07PestovëStacioni Pestovë

12:30Prishtinë

Bare-Turs
?€

12:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:22PestovëStacioni Pestovë

12:45Prishtinë

Besi
?€

12:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:37PestovëStacioni Pestovë

13:00Prishtinë

Qendrimi
?€

12:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:52PestovëStacioni Pestovë

13:15Prishtinë

Aurela Tour
?€

12:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:07PestovëStacioni Pestovë

13:30Prishtinë

Arena-Trav
?€

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:22PestovëStacioni Pestovë

13:45Prishtinë

Qendrimi
?€

13:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:37PestovëStacioni Pestovë

14:00Prishtinë

Shkëndija
?€

13:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:52PestovëStacioni Pestovë

14:15Prishtinë

Blendi Reisen
?€

13:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

14:07PestovëStacioni Pestovë

14:30Prishtinë

Balli
?€

14:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

14:22PestovëStacioni Pestovë

14:45Prishtinë

Balli
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.