GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Kapshticë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:45TiranëStacioni Tiranë

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
250Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:05TiranëStacioni Tiranë

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 40 minuta
3

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
1

06:30TiranëStacioni Tiranë

07:43LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.