GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Durrës, Shqipëri Kapshticë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:05DurrësStacioni Durrës

05:08LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 18 minuta
3

05:26LushnjeStacioni Lushnje

09:23KapshticëStacioni Kapshticë

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 18 minuta
1

05:30DurrësStacioni Durrës

06:05TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 40 minuta
3

06:45TiranëStacioni Tiranë

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

05:30DurrësStacioni Durrës

07:18LibrazhdStacioni Librazhd

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 40 minuta
3

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 41 minuta
1

05:45DurrësStacioni Durrës

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

Metro Al Travel
?€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 33 minuta
3

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta
1

05:45DurrësStacioni Durrës

07:25LibrazhdStacioni Librazhd

Alba Trans
?€
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 33 minuta
3

07:58LibrazhdStacioni Librazhd

10:11KapshticëStacioni Kapshticë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 26 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.