GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kapshticë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00KapshticëStacioni Kapshticë

11:26TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
450Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00KapshticëStacioni Kapshticë

10:13LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Ekspress Bilisht RevaniPritja: 23 minuta
3

10:36LibrazhdStacioni Librazhd

11:49TiranëStacioni Tiranë

Ekspress Bilisht Revani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
1

08:00KapshticëStacioni Kapshticë

10:13LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 31 minuta
3

10:44LibrazhdStacioni Librazhd

11:57TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
1

08:00KapshticëStacioni Kapshticë

10:13LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

10:50LibrazhdStacioni Librazhd

12:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.