GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Graçanicë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 20 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:39GraçanicëStacioni Graçanicë

Mimoza 93
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00TiranëStacioni Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 40 minuta
3

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:59GraçanicëStacioni Graçanicë

Buna Tours
0.8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Alp ComercPritja: 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:19GraçanicëStacioni Graçanicë

Alp Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.