GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Selanik, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:55TetovëStacioni Tetovë

16:36ShkupStacioni Shkup

Euroturist
?den
2
Ndërrim në: Simeonidis ToursPritja: 24 minuta
3

17:00ShkupStacioni Shkup

21:30SelanikStacioni Selanik

Simeonidis Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 35 minuta
1

16:04TetovëStacioni Tetovë

16:45ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
?den
2
Ndërrim në: Simeonidis ToursPritja: 15 minuta
3

17:00ShkupStacioni Shkup

21:30SelanikStacioni Selanik

Simeonidis Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 26 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.