GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Padovë, Itali

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Artani Bus LinePritja: 2 orë
3

05:00TiranëStacioni Tiranë

19:30PadovëStacioni Padovë

Artani Bus Line
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~21 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.