GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Selanik, Greqi Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:30SelanikStacioni Selanik

12:30ShkupStacioni Shkup

Simeonidis Tours
?€
2
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 20 minuta
3

12:50ShkupStacioni Shkup

13:31TetovëStacioni Tetovë

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
1

08:30SelanikStacioni Selanik

12:30ShkupStacioni Shkup

Simeonidis Tours
?€
2
Ndërrim në: Martinoski StrugaPritja: 20 minuta
3

12:50ShkupStacioni Shkup

13:31TetovëStacioni Tetovë

Martinoski Struga
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 1 minuta
1

08:30SelanikStacioni Selanik

12:30ShkupStacioni Shkup

Simeonidis Tours
?€
2
Ndërrim në: Euro LiniaPritja: 45 minuta
3

13:15ShkupStacioni Shkup

13:56TetovëStacioni Tetovë

Euro Linia
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 26 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.