GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:30VlorëStacioni Vlorë

16:28TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 12 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
Çmimi total: 6
1

13:30VlorëStacioni Vlorë

16:28TiranëStacioni Tiranë

Dinamic-Express
6Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 12 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
1

13:30VlorëStacioni Vlorë

15:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 7 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
1

13:30VlorëStacioni Vlorë

15:53DurrësStacioni Durrës

Dinamic-Express
?Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 7 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
1

14:00VlorëStacioni Vlorë

16:58TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 42 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 20 minuta
Çmimi total: 6
1

14:00VlorëStacioni Vlorë

16:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 37 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 20 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.