GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Tetovë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30ShkodërStacioni Shkodër

16:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 1 orë, 15 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
1

15:00ShkodërStacioni Shkodër

16:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 45 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 20 minuta
1

15:27ShkodërStacioni Shkodër

17:11TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 29 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 53 minuta
1

15:30ShkodërStacioni Shkodër

17:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 15 minuta
3

17:40TiranëStacioni Tiranë

23:20TetovëStacioni Tetovë

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 50 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.