GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tetovë, Maqedonia e Veriut Fier, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:00TetovëStacioni Tetovë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

03:30TiranëStacioni Tiranë

05:49FierStacioni Fier

Tirka 2000 Sh.P.K
500Lekë
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 49 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.