GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Suharekë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:05SuharekëStacioni Suharekë

18:00TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:30SuharekëStacioni Suharekë

11:55PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 35 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

11:40SuharekëStacioni Suharekë

12:05PrizrenStacioni Prizren

Bllaca Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 25 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

11:47SuharekëStacioni Suharekë

12:12PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 18 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 23 minuta
Çmimi total: 15
1

11:50SuharekëStacioni Suharekë

12:15PrizrenStacioni Prizren

Jeta
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 15 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

12:13SuharekëStacioni Suharekë

12:45PrizrenStacioni Prizren

Erlines
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 45 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
Çmimi total: 15
1

12:25SuharekëStacioni Suharekë

12:50PrizrenStacioni Prizren

Xhati
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 40 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~3 orë, 45 minuta
Çmimi total: 15
1

12:33SuharekëStacioni Suharekë

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 25 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~3 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

12:40SuharekëStacioni Suharekë

13:05PrizrenStacioni Prizren

Loni
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 25 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

12:50SuharekëStacioni Suharekë

13:15PrizrenStacioni Prizren

Sedolli
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 15 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

16:10TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

14:18SuharekëStacioni Suharekë

14:50PrizrenStacioni Prizren

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 40 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:30TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 12 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.