GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Suharekë, Kosovë Strugë, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30SuharekëStacioni Suharekë

11:24ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
8€
2
Ndërrim në: Vakchare-2Pritja: 1 orë, 6 minuta
3

12:30ShkupStacioni Shkup

15:20StrugëStacioni Strugë

Vakchare-2
250den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 8
1

11:53SuharekëStacioni Suharekë

13:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 58 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:30StrugëStacioni Strugë

Amalfi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 37 minuta
Çmimi total: 15
1

15:05SuharekëStacioni Suharekë

18:00TiranëStacioni Tiranë

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 1 orë
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

22:00StrugëStacioni Strugë

Drita Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 55 minuta
Çmimi total: 30

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.