GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Strugë, Maqedonia e Veriut Suharekë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:30StrugëStacioni Strugë

15:20ShkupStacioni Shkup

Martinoski Struga
330den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 40 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

18:30SuharekëStacioni Suharekë

Vector Travel
8€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.