GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Suharekë, Kosovë Bujanoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:28SuharekëStacioni Suharekë

10:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 28 minuta
3

11:05PrishtinëStacioni Prishtinë

11:58BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4
1

14:13SuharekëStacioni Suharekë

15:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Turs
?€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 28 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:43BujanocStacioni Bujanoc

Maxhari Tours
4€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.