GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Suharekë, Kosovë Blaçi, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:10Prishtinë

13:15SuharekëStacioni Suharekë

14:45BlaçiStacioni Blaçi

14:49Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:50Prishtinë

13:55SuharekëStacioni Suharekë

15:25BlaçiStacioni Blaçi

15:29Zaplluxhe

Erza
?€

14:45Prishtinë

15:50SuharekëStacioni Suharekë

17:20BlaçiStacioni Blaçi

17:24Zaplluxhe

Tosa
?€

16:40Prishtinë

17:45SuharekëStacioni Suharekë

19:15BlaçiStacioni Blaçi

19:19Zaplluxhe

Bres Turs
?€

19:15Prishtinë

20:25SuharekëStacioni Suharekë

21:50BlaçiStacioni Blaçi

21:54Zaplluxhe

Bres Turs
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:58SuharekëStacioni Suharekë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

13:05SuharekëStacioni Suharekë

13:30PrizrenStacioni Prizren

Dardani
1.5€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:45BlaçiStacioni Blaçi

Bres Turs
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:40SuharekëStacioni Suharekë

16:05PrizrenStacioni Prizren

Fati Turs
1.5€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 15 minuta
3

16:20PrizrenStacioni Prizren

17:20BlaçiStacioni Blaçi

Tosa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 40 minuta
Çmimi total: 1.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.