GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Slavonski Brod, Kroaci Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:00Slavonski BrodStacioni Slavonski Brod

10:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
50€
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 2 orë, 30 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

15:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 10 minuta
Çmimi total: 65

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.