GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Skënderaj, Kosovë Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:15SkënderajStacioni Skënderaj

10:45DurrësStacioni Durrës

Abria Tours
?€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 15 minuta
3

11:00DurrësStacioni Durrës

14:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 45 minuta
1

05:30SkënderajStacioni Skënderaj

11:00DurrësStacioni Durrës

Vellezrit Thaqi
?€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 1 orë, 35 minuta
3

12:35DurrësStacioni Durrës

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.