GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shupkovc, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:21ShupkovcStacioni Shupkovc

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

12:10PrishtinëStacioni Prishtinë

13:45PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 5
1

11:51ShupkovcStacioni Shupkovc

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
?€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 20 minuta
3

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25PrizrenStacioni Prizren

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
1

13:51ShupkovcStacioni Shupkovc

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 15 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PrizrenStacioni Prizren

Tosa
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 5
1

15:51ShupkovcStacioni Shupkovc

16:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 10 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:15PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 24 minuta
Çmimi total: 5
1

18:21ShupkovcStacioni Shupkovc

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
?€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

20:50PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.