GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtërmen, Shqipëri Fier, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:15Gramsh

05:48ShtërmenStacioni Shtërmen

07:31FierStacioni Fier

08:10Vlorë

Tomlekede
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

05:48ShtërmenStacioni Shtërmen

06:50LushnjeStacioni Lushnje

Tomlekede
?Lekë
Ndërrim në: Elsi TransPritja: 13 minuta

07:03LushnjeStacioni Lushnje

07:44FierStacioni Fier

Elsi Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.