GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtërmen, Shqipëri Golem, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Gramsh

14:57ShtërmenStacioni Shtërmen

16:45GolemStacioni Golem

16:57Durrës

Alfa Trans
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:32ShtërmenStacioni Shtërmen

14:49TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 11 minuta
3

15:00TiranëStacioni Tiranë

15:47GolemStacioni Golem

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
1

16:02ShtërmenStacioni Shtërmen

17:19TiranëStacioni Tiranë

Kesida Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 11 minuta
3

17:30TiranëStacioni Tiranë

18:17GolemStacioni Golem

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.