GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Split, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 4 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:00SplitStacioni Split

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~18 orë
Çmimi total: 58
1

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë
3

20:00PrizrenStacioni Prizren

09:00SplitStacioni Split

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~17 orë
Çmimi total: 59

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.