GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Resnja, Maqedonia e Veriut

1

06:32ShkupStacioni Shkup

09:26OhërStacioni Ohër

Jug Turist
?den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 34 minuta
3

10:00OhërStacioni Ohër

10:34ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
1

07:00ShkupStacioni Shkup

09:54OhërStacioni Ohër

Delfina Tours
250den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 23 minuta
3

10:17OhërStacioni Ohër

10:51ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 250 den
1

09:00ShkupStacioni Shkup

11:54OhërStacioni Ohër

Delfina Tours
250den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 23 minuta
3

12:17OhërStacioni Ohër

12:51ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 250 den
1

10:00ShkupStacioni Shkup

12:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 21 minuta
3

13:15OhërStacioni Ohër

13:49ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
Çmimi total: 250 den
1

10:00ShkupStacioni Shkup

12:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 36 minuta
3

13:30OhërStacioni Ohër

14:04ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
Çmimi total: 250 den
1

12:00ShkupStacioni Shkup

14:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 36 minuta
3

15:30OhërStacioni Ohër

16:04ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
Çmimi total: 250 den
1

14:00ShkupStacioni Shkup

16:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 23 minuta
3

17:17OhërStacioni Ohër

17:51ResnjaStacioni Resnja

Pa Percaktuar
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
Çmimi total: 250 den

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.