GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Kotor, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

21:00ShkupStacioni Shkup

09:00KotorStacioni Kotor

Bozur
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:10ShkupStacioni Shkup

20:06PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 54 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KotorStacioni Kotor

Barileva
25€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 20 minuta
Çmimi total: 33
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.