GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkup, Maqedonia e Veriut Drenas, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
2
Ndërrim në: DurakuPritja: 19 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:54DrenasStacioni Drenas

Duraku
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
Çmimi total: 8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.