GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Drenas, Kosovë Shkup, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:04DrenasStacioni Drenas

09:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen NTT
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 17 minuta
3

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
Çmimi total: 8.5
1

11:59DrenasStacioni Drenas

12:38PrishtinëStacioni Prishtinë

Medina
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: MotojaPritja: 22 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

14:55ShkupStacioni Shkup

Motoja
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
Çmimi total: 8.5
1

12:59DrenasStacioni Drenas

13:38PrishtinëStacioni Prishtinë

Zekaj Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Amalfi ToursPritja: 22 minuta
3

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.