GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Elbasan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30ShkodërStacioni Shkodër

17:50ElbasanStacioni Elbasan

Llixha 2001
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00ShkodërStacioni Shkodër

16:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 20 minuta
3

17:15TiranëStacioni Tiranë

18:04ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 650 Lekë
1

15:30ShkodërStacioni Shkodër

17:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 20 minuta
3

17:45TiranëStacioni Tiranë

18:34ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 650 Lekë
1

16:30ShkodërStacioni Shkodër

18:25TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 20 minuta
3

18:45TiranëStacioni Tiranë

19:34ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 650 Lekë
1

17:00ShkodërStacioni Shkodër

18:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 20 minuta
3

19:15TiranëStacioni Tiranë

20:04ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 650 Lekë
1

17:47ShkodërStacioni Shkodër

19:33TiranëStacioni Tiranë

Iridest Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

19:45TiranëStacioni Tiranë

20:34ElbasanStacioni Elbasan

El Alba 2 Sh.P.K
200Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 47 minuta
Çmimi total: 200 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.