GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Elbasan, Shqipëri Shkodër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00ElbasanStacioni Elbasan

17:20ShkodërStacioni Shkodër

Dinamic-Express
700Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:23ElbasanStacioni Elbasan

15:12TiranëStacioni Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 18 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

17:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

14:29ElbasanStacioni Elbasan

15:18TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 12 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

17:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 56 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

14:30ElbasanStacioni Elbasan

15:19TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 11 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

17:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

14:45ElbasanStacioni Elbasan

15:34TiranëStacioni Tiranë

Teuta - 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 26 minuta
3

16:00TiranëStacioni Tiranë

17:55ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 10 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

15:14ElbasanStacioni Elbasan

16:03TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 25 minuta
3

16:28TiranëStacioni Tiranë

18:14ShkodërStacioni Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë
1

15:14ElbasanStacioni Elbasan

16:03TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 27 minuta
3

16:30TiranëStacioni Tiranë

18:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

15:14ElbasanStacioni Elbasan

16:03TiranëStacioni Tiranë

Tirana Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 25 minuta
3

16:28TiranëStacioni Tiranë

18:14ShkodërStacioni Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë
1

15:14ElbasanStacioni Elbasan

16:03TiranëStacioni Tiranë

Tirana Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 27 minuta
3

16:30TiranëStacioni Tiranë

18:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 11 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

15:23ElbasanStacioni Elbasan

16:12TiranëStacioni Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Dinamic-ExpressPritja: 16 minuta
3

16:28TiranëStacioni Tiranë

18:14ShkodërStacioni Shkodër

Dinamic-Express
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 51 minuta
1

15:23ElbasanStacioni Elbasan

16:12TiranëStacioni Tiranë

Kei Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Rozafa OrtaletPritja: 18 minuta
3

16:30TiranëStacioni Tiranë

18:25ShkodërStacioni Shkodër

Rozafa Ortalet
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Çmimi total: 400 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.