GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Savra, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:30Elbasan

07:46SavraStacioni Savra

09:55GjirokastërStacioni Gjirokastër

A&R Gucaj
?Lekë

12:00Tiranë

13:48SavraStacioni Savra

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

13:00Elbasan

14:16SavraStacioni Savra

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë

13:00Elbasan

14:16SavraStacioni Savra

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë

13:00Tiranë

14:48SavraStacioni Savra

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

14:30Tiranë

16:18SavraStacioni Savra

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

18:30Tiranë

20:18SavraStacioni Savra

22:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

20:30Tiranë

22:18SavraStacioni Savra

00:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:06SavraStacioni Savra

07:16LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 20 minuta
3

07:36LushnjeStacioni Lushnje

09:55GjirokastërStacioni Gjirokastër

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 49 minuta
1

07:10SavraStacioni Savra

07:20LushnjeStacioni Lushnje

Alesio Vl 2011
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 16 minuta
3

07:36LushnjeStacioni Lushnje

09:55GjirokastërStacioni Gjirokastër

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
1

07:16SavraStacioni Savra

07:26LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 10 minuta
3

07:36LushnjeStacioni Lushnje

09:55GjirokastërStacioni Gjirokastër

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 39 minuta
1

13:08SavraStacioni Savra

13:18LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

13:38LushnjeStacioni Lushnje

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 22 minuta
1

13:10SavraStacioni Savra

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 18 minuta
3

13:38LushnjeStacioni Lushnje

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

13:10SavraStacioni Savra

13:20LushnjeStacioni Lushnje

Trans El
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 18 minuta
3

13:38LushnjeStacioni Lushnje

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
1

13:16SavraStacioni Savra

13:26LushnjeStacioni Lushnje

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 12 minuta
3

13:38LushnjeStacioni Lushnje

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 14 minuta
1

13:31SavraStacioni Savra

13:41LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

13:31SavraStacioni Savra

13:41LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 25 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

13:39SavraStacioni Savra

13:49LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 17 minuta
3

14:06LushnjeStacioni Lushnje

16:25GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.