GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Sankt Gallen, Zvicër Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:30Sankt GallenStacioni Sankt Gallen

17:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 31 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

17:30Sankt GallenStacioni Sankt Gallen

17:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 1 orë, 31 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

00:00TiranëStacioni Tiranë

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~30 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

17:30Sankt GallenStacioni Sankt Gallen

17:29PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 4 orë, 31 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

17:30Sankt GallenStacioni Sankt Gallen

17:29PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 2 orë, 1 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

22:00TiranëStacioni Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.