GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rudnik, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:02RudnikStacioni Rudnik

12:44MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 16 minuta
3

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 1.5
1

16:07RudnikStacioni Rudnik

16:49MitrovicëStacioni Mitrovicë

Valoni Reisen
?€
2
Ndërrim në: Arena-TravPritja: 11 minuta
3

17:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 38 minuta
Çmimi total: 1.8
1

17:17RudnikStacioni Rudnik

17:59MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
?€
2
Ndërrim në: QendrimiPritja: 16 minuta
3

18:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.